Önceki Sayfa

FIRINDA KURU KÖFTE

6-8 Kişilik  Hazırlama Süresi: 25 dk  Pişirme Süresi: 45 dk
FIRINDA KURU KÖFTE  

Hacer BİLEN POLAT

2 beğeni

2 ekleme

 
Malzemeler
Hazırlanışı
SOĞANI RONDODAN GEÇİRİYORUZ.DİĞER MALZEMELERİ DE KATIP İYİCE YOĞURUYORUZ.KIYMA YAĞSIZSA SIVIYAĞ GEZDİRMEK GEREK.İSTEDİĞİNİZ ŞEKLİ VEREBİLİRSİNİZ.PATATESLERİ SOYUP ELMA DİLİMİNE YAKIN KALINLIKTA DOĞRUYORUZ.TENCEREMİZE YAĞ GEZDİRİYORUZ.KIZGIN YAĞDA PATATESLERİ SOTELİYORUZ.KAPAĞINI BELLİ Bİ SÜRE KAPATABİLİRSİNİZ.BUNU YAPARSANIZ YEMEĞİNİZ HEM KISA SÜREDE PİŞECEK HEM DE LEZZETİ DEĞİŞİK OLACAK.SOTELENEN PATATESLERİ TEPSİYE DİZİYORUZ. ÜSTLERİNE KÖFTELERİ SIRALIYORUZ BİBERLERİ EN SON DA DOMETESLERİ KOYMALIYIZ.EN SON SIVIYAĞ GEZDİRİP KEKİK SERPİYORUZ. VE BİR SU BARDAĞI ILIK SU GEZDİRİYORUZ.FOLYO İLE KAPATIP 250 DERECELİK FIRINA VERİYORUZ BELLİ Bİ SÜRE FOLYO İLE PİŞMELİ EN SON ÇIKARACAĞIMIZ ZAMAN FOLYOYU KALDIRMALIYIZ.KÖFTELER NAR GİBİ KIZARSIN DİYE. AİFYET OLSUNTarifin Toplam Hit Sayısı: 2428


Yorumlar
Hacer BİLEN POLAT     -     22.7.2014 13:33:28
Teşekkür ederim :)
Yorumlarınızı düzeltmek ya da silmek istiyorsanız, lütfen "Üye Girişi" yaptıktan sonra "Profil Ayarları" bölümüne gidiniz.
Aslı Gül Şavkın     -     20.7.2014 11:47:14
Nefis görünüyor. Ellerine sağlık Admincim ;))
Yorumlarınızı düzeltmek ya da silmek istiyorsanız, lütfen "Üye Girişi" yaptıktan sonra "Profil Ayarları" bölümüne gidiniz.

Yukarı Çık
Üye Girişi
Kullanıcı Adı :
Parola :